Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Gorąca Promocja!

AKTUALNOŚCI -Historia... » Gorąca Promocja!

Przedmiotami Naszej specjalnej majowej promocji jest zestaw: Simple Audio Roomplayer +AMP oraz kolumny podłogowe Melodika BL-30


W 2008 roku ambicją Petera Murphy'iego, konesera muzycznego, było stworzenie takiego systemu muzycznego o wysokiej jakości odtwarzania, który otworzyłby świat muzyki cyfrowej dla każdego. Zapytany o to Peter opowiada o długiej liście rozwiązań technicznych niezbędnych do realizacji swojego pomysłu. Sukcesy mieszały się z niepowodzeniami, ale wszystkie działania prowadziły do realizacji jego wizji.

Zespół Simple Audio pracował nad połączeniem technologii i komponentów tak, aby stworzyć już na starcie soniczną wyższość systemu audio, systemu, który będzie potrafił przekazać maksimum jakości z każdego pliku muzycznego od MP3 po 24 bit Studio Master. Celem było połączenie możliwości dekodowania plików najwyższej rozdzielczości z ultra niskimi zniekształceniami amplifikacji, co pozwoliłoby osiągnąć najwyższą jakość odtwarzania.

Oczywiście dystrybucja wysokiej jakości sygnału audio wymaga odpowiednio dobrej sieci, a w każdym przeciętnym domu sieć Wi-Fi jest z reguły mocno obciążona. Rozwiązaniem okazuje się być technologia PowerLine, która rozwiązuje wszelkie problemy z transmisją sieci bezprzewodowej.

 

Peter mówi – "Jeśli posiadasz cyfrową muzykę, my posiadamy system, który wydobędzie z niej wszystko, co najlepsze."

 

Odtwarzacz sieciowy Simple Audio Roomplayer  +AMP

Roomplayer+ ze wzmacniaczem to odtwarzacz muzyczny HD z wbudowaną końcówką mocy klasy D o mocy 50W na kanał. Dostarcza najlepszy możliwy dźwięk - od mp3 do plików studyjnych w 24 bitach.

Bez względu na to, czy trzymasz muzykę na swoim komputerze lub dysku NAS Roomplayer umożliwia odtwarzanie całej Twojej kolekcji. Indywidualne profile użytkowników pozwalają uporządkowanie rodzinnych zbiorów muzycznych i tworzenie własnych list odtwarzania.

 

Audio

Końcówka mocy

Klasa D 
Moc: 2 x 50 W rms 
Mierzona przy obciążeniu 4Ω 
Zakłócenia: THD+N: 0.02% przy 1W


Słuchawki

Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem 3.5 mm (mini-jack) na przednim panelu

 

Serwisy strumieniowe:

WiMP HiFi, WiMP oraz Deezer

Radio internetowe

 

Więcej: http://media4home.com.pl/?276,simple-audio-roomplayer-ze-wzmacniaczem


 

Kolumny podłogowe Melodika BL-30

Melodika BL30 - kompaktowe wymiary i pełne pasmo! Melodika BL30 to jedna z najmniejszych kolumn podłogowych dostępnych na rynku. Pomimo to każda sztuka waży słuszne 12kg oraz jest wyposażona w komplet głośników gwarantujących brzmienie pełnego pasma.

 

Melodika BL30 to znakomita alternatywa dla monitorów z podstawkami oraz świetny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy przestrzeni.


Więcej: http://media4home.com.pl/?208,melodika-bl30


Przy zakupie wyżej opisanego zestawu, każdy klient otrzyma Esperanza Tablet 7” o wartości 179zł W CENIE : 1,23 PLN !!!

 

Tablet idealnie sprawdzi się w roli kontrolera dla Simple Audio Roomplayer