Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Nowość!! HEOS -multimedialny system odtwarzaczy strefowych, idealny do domu, restauracji, punktu handlowego ....

AKTUALNOŚCI -Historia... » Nowość!! HEOS -multimedialny system odtwarzaczy strefowych, idealny do domu, restauracji, punktu handlowego ....

HEOS to marka produktów firmy DENON bazujących na bezprzewodowej sieci, łącząca wszystkie odtwarzacze strefowe Heos w Twoim domu. Wybrana przez Ciebie muzyka trafi z dowolnego źródła (radio internetowe, własna biblioteka nagrań (np. iTunes) lub jeden z internetowych serwisów muzycznych) wszędzie gdzie chcesz. HEOS to prosty do zbudowania multiroomowy system. Nie trzeba mieć wykształcenia technicznego ani specjalistycznej wiedzy o sieciach bezprzewodowych. Nie ma także potrzeby kucia bruzd w ścianach ani wiercenia. To, czego potrzebujesz, to gniazdko z dostępem do szerokopasmowego Internetu, router i dwa palce, którymi naciskasz przyciski z przodu każdego odtwarzacza strefowego. Jeśli będziesz chciał rozbudować swój system, po prostu zakupisz dodatkowe odtwarzacze strefowe lub piloty i jeszcze raz użyjesz swoich palców. Prosty i zarazem elegancki wynalazek.

 

 

 

HEOS 1 - Niesamowity dźwięk z kompaktowego, przenośnego głośnika.

Słuchaj ulubionych utworów bezprzewodowo poprzez Bluetooth lub Wi-Fi audio streaming. Kompaktowa obudowa oferuje odporność na wilgoć, dzięki czemu HEOS 1 jest idealny do słuchania muzyki w wilgotnych i zaparowanych pomieszczeniach, takich jak łazienki.

 HEOS 3 - Przenośne i idealne na początek.

Idealny do małych i średnich pomieszczeń, takich jak sypialnie, biura lub kuchnie.
Kompaktowy, ale bogaty w funkcje głośnik odtwarza muzykę z chmury, muzykę z telefonu, tabletu, urządzeń podpiętych do portu USB oraz ze źródeł NAS. Masz wybór.

 HEOS 5 - Połączenie elegancji i wydajności.

Idealne do średnich i dużych pomieszczeń, takich jak jadalnie, większe sypialnie i biura oraz mniejsze salony. Pięknie wystylizowany średniej wielkości głośnik odtwarza muzykę z chmury, muzykę z telefonu, tabletu, urządzeń podpiętych do portu USB oraz ze źródeł NAS. Bądź zachłanny, będziesz syty.

 HEOS 7 - Na imprezie większe znaczy lepsze.

Idealne w większych pomieszczeniach i przestrzeniach otwartych takich jak salony, patia lub domy zaprojektowane jako przestrzeń otwarta. To najwyższej jakości głośnik dla tych, którzy żądają najlepszego, największego i najgłośniejszego sprzętu. Odtwarza muzykę z chmury, muzykę z telefonu, tabletu, urządzeń podpiętych do portu USB oraz ze źródeł NAS. Brzmi, jakby impreza już się rozpoczęła, prawda?

 

HEOS AMP - został zaprojektowany, aby zaoferować funkcjonalność HEOS multi-room audio dowolnej parze głośników stereo, a także oferuje funkcje bezprzewodowe. Oferuje tą samą łatwość bezprzewodowego użycia, jak modele naszych głośników HEOS. Oferując zaawansowane wzmocnienie z cyfrowego wzmacniacza klasy D w smukłej i kompaktowej obudowie, HEOS Amp dostarcza mocy 100W na kanał przy niskich zniekształceniach.

 

HEOS LINK - dostarczy funkcjonalności jakie oferuje system HEOS multiroom dowolnemu istniejącemu zestawowi audio lub głośnikom aktywnym. Ciesz się muzyką strumieniowaną z chmury lub lokalnymi plikami przy użyciu intuicyjnej aplikacji mobilnej. Dzięki wysokiej jakości wyjściom stereo analogowym, cyfrowym koaksjalnym i optycznym, jak i wyjściu sterującemu 12V oraz wyjściu sterującemu Denon IR, HEOS Link łatwo podłączyć do dowolnego systemu jaki posiadasz.

 

Cechy systemu:

  •    wysokiej jakości konwersja c/a

·         system głośników z 2 przetwornikami: jednym wysokotonowy i jednym średnio-niskotonowym

·         parowanie stereo: ustaw dwa urządzenia HEOS w tym samym pomieszczeniu i ciesz się jeszcze lepszym dźwiękiem używając obu urządzeń do odtwarzania odpowiednio lewego i prawego kanału

·         obsługiwane skopresowane formaty audio: MP3, WMA, AAC (MPEG4), Ogg Vorbis, Audible, Apple Lossless, Flac

·         obsługa streamingu MP3 i WMA

·         łączność bezprzewodowa: HEOSNet™2.0, sieć peer-to-peer o topologii typu MESH z bezpiecznym kodowaniem AES

·         port (RJ45) umożliwiający urządzeniom Ethernetowym komunikacje w sieci HEOSNet™

·         regulacja głośności i wyciszenie

·         dostępny w kolorze białym i czarnym

·         darmowa aplikacja sterująca HEOS APP w języku polskim

·         wsparcie dla popularnych serwisów muzycznych jak: Spotify, Deezer, Tidal, Tunein lub Napster

·         streaming muzyki zapisanej lokalnie na smartfonie lub tablecie IOS lub ANDROID

·         złącze USB, optyczne cyfrowe wejście i analogowe wejście AUX 3,5 mm JACK pozwala na odtwarzanie ze źródeł przez jedno lub więcej urządzeń HEOS z idealną synchronizacją

·         streaming muzyki z urządzeń w domowej sieci, jak dyski NAS i komputery PC i MAC

·         wbudowany, dwuzakresowy router standardu „N’’ do łączenia się z domową siecią bezprzewodową

·         połączenie Ethernet do komunikacji kablowej z siecią

 

 "HEOS otrzymał Nagrodę EISA i tytuł najlepszego „Europejskiego Systemu Multiroom 2015–2016“

 

„HEOS by Denon zapewnia wszystkie potrzebne komponenty do złożenia w całość uniwersalnego systemu audio w domu.“

 17 sierpnia 2015 roku - Denon, jeden z wiodących, światowych producentów wysokiej jakości produktów służących domowej rozrywce, ma przyjemność poinformować, że w tym roku otrzymał prestiżową Nagrodę EISA dla swojego bezprzewodowego systemu multiroom HEOS. 

 

 

Więcej o produktach: http://media4home.com.pl/?urzadzenia-multimedialne,60

 

 

Zainteresowanych indywidualną prezentacją prosimy o kontakt telefoniczny, lub wypełnienie formularza. 

 

Media4Home Team