Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

POWINOBRANIOWE REMINISCENCJE PRZY ANALOGOWYM BRZMIENIU

AKTUALNOŚCI -Historia... » POWINOBRANIOWE REMINISCENCJE PRZY ANALOGOWYM BRZMIENIU

Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu prezentacji  sprzętu firmy Nottingham Analogue oraz Audion.

To już nasze drugie spotkanie z produktami tych firm mające na celu przybliżyć koneserom dobrego, analogowego brzmienia gramofony serii Interspace Junior z wkładkami Ortofon, wzmacniacze zintegrowane serii Silver oraz Sterling oraz przedwzmacniacz Premium Phono. Całość będzie grała na kolumnach Equilibrium Euphoria

 
Poniżej krótki opis sprzętu obecnego na prezentacji:

Nottingham Analogue Interspace Junior

 W świecie powtarzalności gdzie nowe produkty nie oferują nic nowego, Nottingham Analogue to zupełnie inne podejście do odtwarzania płyt analogowych. Używając bardzo małych silników elektrycznych wymagających ręcznego rozruchu czy używając niestandardowych form i materiałów gramofony Nottingham stają się wyjątkiem od reguły w świecie oczywistości.

 

 Audion Sterling Plus Anniversary KT 88 H/W

Model Sterling jest przeznaczony do użytku z głośnikami o efektywności 87 dB lub większej. Tworzy idealne połączenie z naszymi kablami z serii Proton. Wzmacniacz posiada moc 18 watów przy 8 omach. Model zintegrowany posiada 5 wejść liniowych i bezpośrednie wyjście magnetofonowe z możliwością przełączania z poziomu przedniego panelu.

 

 Phono Audion Premier Phono Stage MM

Przedwzmacniacz gramofonowy Audion Premier MM zbudowany jest na wysokiej klasy płytkach pcb. Jak wszystkie wzmacniacze Audiona został wykonany ręcznie. Podstawa zrobiona jest z aluminium pomalowanego proszkowo na kolor czarny, podobnie jak pokrywa transformatorów. Górna płyta została wykończona polerowaną stalą nierdzewną.

Scena dźwiękowa oferowana prze ten przedwzmacniacz gramofonowy jest niezwykle duża, dająca wgląd w trójwymiarową strukturę nagrania. Wszyscy muzycy są dokładnie i precyzyjnie umiejscowieni w przestrzeni. Szumy tła są całkowicie „czarne”. Rozdzielczość jest zdumiewająca, z absolutnie przekonującą głębią nawet na bardzo niskich poziomach głośności. Audion Premier MM nie upiększa złych nagrań, ale dodaje blasku wybitnym nagraniom, i zachowuje tonalności, rytm i poczucie przestrzeni. Brzmienie można określić jako wybitnie neutralne, ale nie sterylne, za ciepłe lub lampo podobne.

 

Wykaz pozostałych elementów wykorzystanych w prezentacji:

·         Kolumny głośnikowe Living Voice Auditorium R 3

·         wkładka Ortofon 2M Black

·         wkładka Ortofon Quintet Black

·         Okablowanie Ortofon

·         Step Up transformator do wkładki MC Ortofon ST 80 SE


Dodatkową atrakcją będzie możliwość odsłuchu doskonałego wzmacniacza słuchawkowego/przedwzmacniacza MM 100% hand made in Poland DIVALDI  http://media4home.com.pl/?314,divaldi-amp01


Istnieje również możliwość zakupu płyt gramofonowych oraz akcesorii do gramofonów w naszym salonie.