Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Prezentacja Nottingham Analogue.

AKTUALNOŚCI -Historia... » Prezentacja Nottingham Analogue.

Dzięki uprzejmości dystrybutorowi marki, firmie Mediam mamy ponownie możliwość prezentacji gramofonu firmy Nottingham Analogue tym razem modelu Ace Spacedeck z ramieniem Ace Space Arm, wkładką Ortofon 2M Black Verso, w towarzystwie amplifikacji opartej o wzmacniacz Baltlab Epoca 3, kolumny głośnikowe Equilibrium Aqual oraz Equilibrium Euphoria, wszystko "okablowane" przewodami Equilibrium serii Tune, zasilanie Enerr serii Transcenda.


W świecie powtarzalności gdzie nowe produkty nie oferują nic nowego, Nottingham Analogue to zupełnie inne podejście do odtwarzania płyt analogowych. Używając bardzo małych silników elektrycznych wymagających ręcznego rozruchu czy używając niestandardowych form i materiałów gramofony Nottingham stają się wyjątkiem od reguły w świecie oczywistości.

Przez ponad 30lat projektowania i budowania gramofonów w sercu lasów Sherwood, Nottingham Analogue wybrał ścieżkę opartą o rozsądek i dokładny odsłuch by stworzyć ponadczasowy i muzykalny produkt. Każdy gramofon Nottingham, jego części i podzespoły składany jest jeden za drugim przez wykwalifikowanych rzemieślników. Nic nie  jest pozostawione podwykonawcom.

Podstawą przy projektowaniu gramofonów jest odpowiedni dobór materiałów. Nie każdy materiał musi być egzotyczny, głównym czynnikiem przy doborze jest spójność i naturalność dźwięku w całym paśmie przenoszenia.


Nottingham Analogue Ace Spacedeck

Silnik napędowy osadzony w osobnej odizolowanej podstawie z regulowaną wysokością. Podstawa antywibracyjna w komplecie. Możliwość zastosowania różnych ramion zarówno z oferty firmowej oraz innych specjalistycznych firm. Opcjonalnie możliwość zainstalowania drugiego ramienia po lewej stronie, zasilacza falowego oraz zestawu heavy kit (ciężka grafitowa nakładka na talerz oraz zestaw podwyższający podstawę ramienia). Talerz odlewany grawitacyjnie z żelaza o bardzo dużej bezwładności. Dodatkowe wytłumienie rezonansów talerza za pomocą specjalnych pierścieni gumowych.

 


Zintegrowany wzmacniacz mocy Baltlab Epoca 3

 


 

Kolumny podłogowe Equilibrium Aqual by Ceramique

 

 

 

Czas prezentacji 12-14 marca 2015r, w czwartek od godz. 17.00-20.00 piątek w godz. 15.00-20.00, sobota godz. 12.00-15.00, 


Prezentacja wyłącznie o charakterze zamkniętym, wymagane zgłoszenie telefoniczne lub wypełnienie formularza.