Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Promocja Monitor Audio!

AKTUALNOŚCI -Historia... » Promocja Monitor Audio!

Przedmiotami Naszej majowej promocji są kolumny, brytyjskiej firmy Monitor Audio, z serii BX


Monitor Audio Ltd to brytyjski specjalista w dziedzinie budowy kolumn głośnikowych wysokiej klasy, włączając w to systemy stereo i wielokanałowe, a także dźwiękowo dopasowane do siebie systemy głośników instalacyjnych i multiroomowych.

Przetworniki C-CAM®, stosowane w szerokiej gamie produktów Monitor Audio, są bardzo lekkie, ale wytrzymałe i sztywne. To magiczne połączenie daje możliwość odtwarzania ze swobodą wszelkich niuansów muzycznych, a ich twardość zapewnia dobrą wytrzymałość nawet przy dużych wychyleniach przetwornika przy reprodukcji niskich częstotliwości. Można więc cieszyć się wysokiej klasy dźwiękiem oraz stylowym dizajnem pasującym do każdego pomieszczenia – klasycznego jak i nowocześnie urządzonego mieszkania.

 

Monitor Audio BX-6

 

Więcej: http://media4home.com.pl/?244,monitor-audio-bx-6

 

Przy zakupie kolumn podłogowych BX-6 każdy klient otrzyma przewody głośnikowe firmy Equilibrium z serii Music Link o wartości 999 PLN za 1,23 PLN !!!

 


Monitor Audio BX-5


Więcej: http://media4home.com.pl/?245,monitor-audio-bx-5

 

Przy zakupie kolumn podłogowych BX-5 każdy klient otrzyma przewody głośnikowe firmy Equilibrium z serii String o wartości 600 PLN za 1,23 PLN !!!

 

 

Monitor Audio BX-2

 

Więcej: http://media4home.com.pl/?333,monitor-audio-bx2

 

Przy zakupie kolumn podstawkowych BX-2 każdy klient otrzyma przewody głośnikowe firmy Melodika MDSC40 1,5m o wartości 199 PLN za 1,23 PLN !!!