Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Promocja polskiej myśli technicznej

AKTUALNOŚCI -Historia... » Promocja polskiej myśli technicznej

Zaprezentujemy zestaw audio złożony ze wzmacniacza Baltlab Epoca 3 i kolumn głośnikowch Equilibrium Ether Ceramiqiue


Wzmacniacz mocy Baltlab Epoca 3


Znakomity rodowód wzmacniacza Baltlab Epoca 3 gwarantuje zachowanie najbardziej cenionych właściwości brzmieniowych poprzednika. Dzięki zmianom zastosowanym w układzie wzmacniacza, w którym zmieniono tranzystory stopnia sterującego i wyjściowego oraz znacznie powiększonej mocy zasilacza, uzyskano dużą poprawę brzmienia. Zastosowano dwa transformatory toroidalne o mocy 350 VA każdy.


Większa precyzja w całym paśmie odtwarzanych częstotliwości to atrybuty nowego wzmacniacza. Wyposażony został w wejścia zbalansowane XLR oraz zdalne sterowanie.

 

Moc znamionowa to 80/140 W odpowiednio dla 8/4 ohm. Zniekształcenia THD utrzymują się poniżej 0,015%, a oporność wyjściowa to 0,3 ohm.

 

Kolumny podłogowe Equilibrium Ether Ceramique 2014

 Equilibrium Ether Ceramique z 2014 roku posiadają konstrukcję dwudrożną, dwugłośnikową typu bass-refleks, który strojony jest impulsowo oraz został skierowany do dołu.


Obudowa wykonana została z MDFu o grubości 23,2mm, dwustronnie fornirowanego. Kolumny są wręgowane, wielokomorowe o pojemności 15,5l.


Zastosowano przetworniki firmy ACCUTON, 1,2 calowy tweeter ceramiczny oraz 6,25 calowy ceramiczny woofer. 
Wykorzystano również  filtry Mundorf/Jantzen Audio, a całość okablowania wewnętrznego jest produkcji firmy Equilibrium.


Kolumny Ether Ceramique charakteryzują się pasmem przenoszenia od 33Hz do 27 KHz. Impedancja nominalna wynosi 8Ohm, a efektywność 85dB. Zalecana minimalna moc wzmacniacza to 30W/8 Ohm                                          

 

Zestaw zagra ze źródeł:

 

Odtwarzacza strumieniowego Cambridge Audio Stream Magic 6v2

Odtwarzacza mulimedialnego OPPO BDP103D

Osoby zainteresowane dedykowaną indywidualną prezentacją jak również mające pytania do powyższego prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.