Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Tydzień z SIMPLE AUDIO ROOMPLAYER

AKTUALNOŚCI -Historia... » Tydzień z SIMPLE AUDIO ROOMPLAYER

Simple Audio to szkocka firma oferująca dwa źródła strumieniowe:

Roomplayer + with amp | odtwarzacz z wbudowanym wzmacniaczem 2x 50W

http://media4home.com.pl/?276,simple-audio-roomplayer-ze-wzmacniaczem

 

Roomplayer + | odtwarzacz z wyjściami analogowymi i cyfrowymi

 http://media4home.com.pl/?277,simple-audio-roomplayer-

 

Umożliwiają one odtwarzanie muzyki w wysokiej rozdzielczości (HD – 192/24), dostęp do strumieniowych serwisów muzycznych(w tym WiMP HiFI, ze strumieniowaniem FLAC), radia internetowego, przyjazny interfejs użytkownika, unikalne funkcje podziału biblioteki muzycznej na kilku użytkowników oraz prostą rozbudowę do systemu multiroom. Wbudowany moduł transmisji Homeplug pozwala na łączenie się z domową siecią komputerową bez używania często zawodnej transmisji wi-fi.

 

Zagraniczna prasa doceniła produkty Simple Audio – w niemieckim magazynie Audio, Roomplayer wygrał w teście pięciu odtwarzaczy strumieniowych do 1000 € z: Sonos Connect, Yamachą CD-N500, Pionierem N-50 oraz Cambridge Audio Stream Magic 6. Norweski Lyg og Bilde (Dźwięk i obraz) przyznał Roomplayerowi 5 gwiazdek. Spodobały im się możliwości dynamiczne wbudowanego wzmacniacza co sprawdzali między innymi na najnowszej płycie zespołu Daft Punk. Podkreślali również brzmienie muzyki w wysokiej rozdzielczości192/24, której możliwości odtwarzania wielokrotnie brakuje konkurencji. "Roomplayer jest zbudowany lepiej i oferuje brzmienie wyższej klasy niż sugerowałaby to jego cena.”

 

Urządzenia są doskonale się prezentują – obudowa stanowi połączenie aluminium (boki i spód) oraz hartowanego szkła (górna). Roomplayery produkowane są w Szkocji, nie w Chinach, co na tym poziomie cenowym jest miłym zaskoczeniem.