Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

WIELKI POWRÓT AMPLITUNERA CAMBRIDGE AUDIO AZUR 751 R.

AKTUALNOŚCI -Historia... » WIELKI POWRÓT AMPLITUNERA CAMBRIDGE AUDIO AZUR 751 R.

 

Wielofunkcyjny amplituner w rewelacyjne cenie. 

 

Cambridge Audio serwuje nowe danie dla entuzjastów wykwintnego brzmienia, w postaci nowoczesnego amplitunera kina domowego z wyższej półki cenowej, o symbolu 751R. Wreszcie kino domowe zabrzmi dobrze nie tylko w trybie surround podczas oglądania filmów, ale także podczas słuchania muzyki z dwóch kanałów.

 

Urządzenia charakteryzuje się wyjątkową wszechstronnością – niecodziennie można spotkać na rynku audio-wideo urządzenie, które łączy pasję i jakość prawdziwego stereo, wbijając w fotel przy każdej wybuchowej akcji podczas seansu filmowego.

 

751R nie jest obojętne na jakość obrazu, nad którym pieczę sprawuje skaler Anchor Bay ABT2010. Pozwoli on na zmianę rozdzielczości do 1080p, nawet ze źródeł analogowych, a unikalny tryb by-pass zapobiega podwójnemu skalowaniu materiału, który wcześniej został przeskalowany na zewnątrz (np. w odtwarzaczu Blu-ray). 


W 751R zastosowano także układ upsamplingu dla sygnału audio. Sygnał z jakiegokolwiek źródła – od odtwarzaczy MP3 do wysokiej jakości cyfrowych źródeł – może być poprawiony, aż do 24 bitów i 192 kHz. Także cyfrowy sygnał z laptopa traktowany jest po królewsku, a to za sprawą asynchronicznego wejścia USB, pozwalającego pominąć kartę dźwiękową komputera. Wejście to przyjmuje sygnał do 24 bitów i 192 kHz.
Więcej informacji: http://media4home.com.pl/?356,cambridge-audio-3d-azur-751r-v2