Aktualności
Masz pytanie?
zadzwoń do nas:
+48 601 742 490, +48 884 900 818
lub wypełnij formularz

Urządzenia Simaudio by MOON w naszej ofercie.

AKTUALNOŚCI -Historia... » Urządzenia Simaudio by MOON w naszej ofercie.

Sekret jej sukcesu leży w wyjątkowej dbałości o szczegóły oraz w umiejętności pracy zespołowej.
To: lepsze podzespoły, ekskluzywne układy elektroniczne z górnej półki. Ponadto zespół MOON wierzy w to, że perfekcyjny dźwięk jest podstawą dobrego życia.
Z dumą przedstawia więc nowe produkty, takie jak zaprezentowany w czasie wystawy High End 2018 w Monachium przedwzmacniacz i odtwarzacz plików w jednym, model 390, bazujący na nowej platformie MiND 2.

MiND 2 jest drugą generacją modułu streamingowego i częścią inteligentnego systemu Network Device firmy MOON. Centrum kontroli MiND jest opracowaniem własnym firmy i pracuje na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. MiND 2 nie tylko daje dostęp do plików, pozwala na ich organizację i przeszukiwanie, ale daje również kontrolę nad innymi urządzeniami Moona, ułatwiając obsługę całego systemu.

Jak widać, Simaudio MOON to firma innowacyjna, a jednocześnie niezwykle konserwatywna. Tylko takie podejście jest gwarancją sukcesu. O rozpropagowanie tej idei w Polsce zadba teraz firma Audio Center Poland. Sprzedażą  detaliczną produktów MOON, będą zajmować się autoryzowane punkty sprzedaży!

Hitem oferty jest urządzenie z cyklu "wszystko w jednym" MOON ACE- urządzenie posiadjące wszystko co potrzebne do grania muzyki w najwyższej jakości: http://media4home.com.pl/index.php?772,moon-ace-all-in-one